Msu kontakti

GRANULU KATLS GRANDEG BIO 25

GRANULU KATLS  GRANDEG BIO 25
Ražotājs: Grandeg
Modelis: grandeg bio 25
Pieejamība: Pieejams
Cena: 3 260,95€
Daudzums:        

Modernās tehnoloģijas ne vienmēr nozīmē atteikšanos no tradicionālām vērtībām. Granulu apkure ir efektīvs un ērts apkures risinājums, taču dažreiz lielāku prieku sagādā paša sarūpētas malkas kurināšana. GRANDEG BIO katli apvieno labāko no abām pasaulēm, nodrošinot augstu komforta līmeni un automatizāciju, taču tajā pašā laikā neierobežojot Jūs kurināmā izvēlē.

 

Ar mūsu BIO katliem var lietot granulas, briketes vai sausu malku, un pārslēgšanās starp kurināmā veidiem neaizņems vairāk par 5 minūtēm.Īpašā katla konstrukcija nodrošina efektīvu degšanas procesu, kas ļauj ievērojami samazināt apkures izmaksas, vienalga, vai par kurināmo tiek izmantota malka vai granulas.

 BIO katla īpašības:

 

  • BIO katli tiek ražoti ar maksimālo jaudu 15, 25 un 40 kW, piemēroti platībām līdz 400 m2.
  • Katla konstrukcija ļauj izmantot granulu, brikešu vai malkas sadedzināšanu
  • Malkas vai brikešu degšana notiek dabiskās skursteņa vilkmes rezultātā, bet, lietojot katlu ar granulām, degšanu nodrošina ventilatora veidota piespiedu gaisa plūsma.
  • Īpaši izstrādātā granulu degļa konstrukcija samazina tā tīrīšanas biežumu.
  • Katla konvektīvā daļa ir horizontāla, un granulu kurināšanas režīmā tajā tiek ievietotas turbolizātoru spirāles, kas nodrošina efektīvāku siltuma pārnesi uz apkures sistēmu.

 

Atslēgvārdi: granulu, apkures, katls, grandeg
Darbojas uz OpenCart
Ergolukss SIA © 2019