Msu kontakti

GRANULU KATLS BIODOM 27 C5 DF

GRANULU KATLS  BIODOM 27 C5 DF
Ražotājs: Biodom
Modelis: BIODOM 27c5
Pieejamība: Pieejams
Cena: 2 900,00€
Daudzums:        
Apkurināmā platība: 80-450 m2
Jauda: 27 kW (8,6 — 30,8)
Efektivitate: + 92%
Dūmvada pieslēgums: ø 80
Ūdens tilpums: 74 l
Drošības grupa: IEBŪVĒTA
Sertifikācija: 5 klase (EN 303-5:2012)
Eletropieslēgums: 230V/50Hz
Granulu bunkurs: 180 kg
Granulu patēriņš: Min. 1,9 kg/h, maks. 6,8 kg/h
Izmēri A x G x P: 1400 x 820 x 650
Svars: 280 kg

Biodom 27 apkures katla uzticamība un efektivitāte ir rezultāts daudzgadējiem ieguldījumiem biomasas apkures sistēmu izstrādē, kā arī ļoti lielai praktiskajai pieredzei šo sistēmu montažā un apkalpošanā. BIODOM 27 katlā esošie konstruktīvie risinājumi ir tik veiksmīgi, ka veido pamatu arī parējo modeļu izstrādei. Šodienas tirgū piedāvatā katla pilnveidotā versija VALTER joprojām turpina būt par vispieprasītako un pārdotāko mūsu modeli ES tirgos.

Ar BIOLOGIC vadības automātiku aprīkotais katls ekonomē līdz pat 40%  granulu salīdzinoši ar citām iekārtām. Ērta un saprotama vadības programma ļauj vienkārši uzstādīt katla darbības režīmus. Katla pirmreizejai palaišanai nav nepieciešama speciālista palīdzība. BIOLOGIC tehnoloģijas izmantošana nodrošina katla iespējas pašrocīgi pielāgoties ekspluatācijas mainīgajiem apstākļiem, tādejādi vienmēr panākot optimālu efektivitāti un ilgtermiņā stabilu sistēmas darbību.

Augsta ražošanas kvalitāte, mūsdienīgs dizains, vadības automātikas parametru paškontrole un uzticamība – tās ir tikai dažas no šī katla prieksrocībām, kas sniedz komfortu, ekonomiju un pilnīgu drošību. Atbilstība visaugstākajai 5 klasei, saskaņā ar EN 303-5, sniedz iespēju tās lietotajiem saņemt subsīdijas un atvieglojumus iekārtas iegādē saskaņā ar ES valstu individuālo regulējumu. Katla ugnsdrošība atbilst visaugstākajiem standartiem, bet elektroniskās un mehāniskās drošības sistēmas nodrošina arī dūmgāzu un spiediena kontroli.

NEAPŠAUBĀMS LĪDERIS!

Optimāla visu parametru un raksturlielumu attiecība, neliela cena,  gudrā BIOLOGIC vadības kontrole, kas darbojas pēc automātiskās pašregulācijas principa, padara to par mūsu klientu pašu pieprasītāko modeli, kas tiek pārdots tūkstošiem eksempāru visā Eiropā.

Katrā BIODOM granulu apkures katla komplektācijā ir iebūvēta drosības grupa, kas sastāv no: drošības kontūra un separācijas tvertnes, recirkulācijas sūkņa, drošības vārsta 2,5 Bar un atgaisotāja.

PRIEKŠROCĪBAS:

  Patstāvīga granulu kvalitātes noteikšana;
  Nepāŗtraukta, automatizeta degšanas procesa kontrole;
  Zems granulu patēriņš jebkuros ekspluatācijas apstākļo;
  Augstākā energoefektivitātes 5-klase (EN 303-5:2012);
  Iebūvēta drošības grupa un cirkulācijas sūknis;
  Automātiska palaišana;
  Ietilpīgs granulu bunkurs autonomai darbībai nedēļas garumā.

Atslēgvārdi: granulu, apkures, katls, biodom
Darbojas uz OpenCart
Ergolukss SIA © 2019