Msu kontakti

GRANULU KATLS BIODOM 27 E

GRANULU KATLS  BIODOM 27 E
Ražotājs: Biodom
Modelis: BIODOM 27e
Pieejamība: Pieejams
Cena: 3 932,50€
Daudzums:        
Apkurināmā platība: 80-450 m2
Jauda: 27 kW (8,6 — 30,8)
Efektivitāte: + 92 %
Dūmvada pieslēgums: ø 80
Ūdens tilpums katlā: 74 l
Drošības grupa: iebūvēta
Sertifikācija: 5-klase (EN 303-5:2012)
Elektrības pieslēgums: 230V/50Hz
Granulu bunkurs: 220 kg
Granulu patēriņš: min. 1,9 kg/h, maks. 6,8 kg/h
Izmēri A x P x G: 1560 x 1050 x 690
Svars: 290 kg

BIODOM 27 E – ir pirmais no BIODOM sērijas katliem, kurā ir tikusi pielietota inovatīvā BIOLOGIC tehnoloģija, kas tās lietotājiem nodrošina lielu skaitu priekšrocību. BIODOM 27E patiesi nosaka modi sevī apvienojot elegantu dizainu un formas plūdenumu ar funkcionalitāti.

Šī katla vadības sistēma spēj noteikt granulu kvalitāti un pielāgot katla darbību, tādējādi novēršot dazādas iespējamās problēmas iekārtas darbībā. Pateicoties BIOLOGIC tehnoloģijai,vienmēr tiek nodrošināts optimāls degšanas režīms un ievērojami vienkāršota katla ekspluatācija – tagad apkopes būs jāveic ievērojami retāk. Katlā ir iebūvēts liels granulu bunkurs, kas nodrošina darbības autonomiju vairāk kā nedēļai, tādējadi radot papildus ērtības tā apkalpošanā.

BIOLOGIC vadības automātika katlā vienmēr uztur nemainīga spiediena vidi. Spiediena kontrole nodrošina stabilu un pastāvīgu dūmgāzu ātrumu katla siltummainī. Pateicoties šādai videi katla siltumatdeve apkures sistēmai vienmēr būš optimāla, neskatoties uz dažādu nelabvēlīgo fonu ietekmi, kā piemēram, atmosfēras spiediena izmaiņām, vēja brāzmju radītajai vilkmes ietekmei vai vienkārši nekvalitatīvu granulu lietošanai t.s. dažādu lauksaimniecības bakusproduktu granulām.

Pateicoties pirmklasīgiem darbības raksturlielumiem, kurus apstiprina Eirpas Savienības sertifikāts par atbilstību 5-klasei, saskaņā ar EN 303-5: 2012. standaratu, BIODOM 27 Е pelnīti ieņem augstako vietu savā nozarē.

VĒLATIES KAUT KO ĪPAŠU?

Lai reaģētu uz pastāvošajām tendencēm tirgū, katram produktam ir jāatrod sava unikālā atbilstība. BIODOM 27E ir veicis revolūciju savu katlu dizainā un konstrukcijā, iekļaujot pašu jaunāko un labako no nozares piedāvātā. Šo katlu izvēlas tie, kam ir būtiska ne tikai veiktspēja, bet arī forma un dizains, tie, kas vēlas individuālo un atšķirīgo!

Katrā BIODOM granulu apkures katla komplektācijā ir iebūvēta drosības grupa, kas sastāv no: drošības kontūra un separācijas tvertnes, recirkulācijas sūkņa, drošības vārsta 2,5 Bar un atgaisotāja.

PRIEKŠROCĪBAS:

 Pašrocīgi nosaka granulu kvalitāti;
 Konstanta, automatizēta degšanas parametru kontrole;
 Zems granulu patēriņš jebkuros ekspluatācijas apstākļos;
 Iebūvēti cirkulācijas sūknis un drošības grupa;
 Visaugstākā energoefektivitātes klase saskaņā ar EN 303-5:2012;
 Mūsdienīgs un moderns dizains;
 Automatizēta pirmreizejā palaišana;
 Liels granulu bunkurs autonomai katla darbībai nedēļas garumā.

Atslēgvārdi: granulu, apkures, katls, biodom
Darbojas uz OpenCart
Ergolukss SIA © 2019