Msu kontakti

Granulu katli

Granulu katli

Pašlaik tirgū ļoti populāri ir granulu katli. Jums kā lietotājam tas sniedz iespēju iegūt praktiski automatizētu apkures sistēmu par ļoti saprātīgu cenu un atteikties no ikdienas kurināšanas. Granulu apkures katli paredzēti kurināšanai ar kokskaidu granulām 6-8mm. Tas ir ērts un videi draudzīgs risinājums.
Granulas sadeg bez specifiskas smakas, kas raksturīga oglēm vai šķidrajam kurināmajam.

Mūsu piedāvāto granulu katlu efektivitāte pārsniedz 90%, tie ir ērti tīrīšanā un katla vadība ir viegli saprotama (vadības pultī pieejama latviešu valoda). Katlu ražošanā ir izmantots augstvērtīgs katlu tērauds. Dūmi ir bez krāsas, bet izmeši nesatur dabai kaitīgus elementus. Jaunākajiem granulu katliem ir nodrošināta arī attālināta kontroles un vadības iespēja izmantojot interneta pieslēgumu.

Granulu katls savā darbībā ir ļoti ērts. Jūsu uzdevums būs reizi nedēļā katlu iztīrīt (ja vien katls nav aprīkots ar automātiskās tīrīšanas funkciju) un atkarībā no āra gaisa temperatūras un ēkas platības un siltuma zudumu apmēriem, uzpildīt granulas tvertnē reizi 3-5 dienās! Mūsu piedāvājumā ir dažādu zīmolu un to sēriju iekārtas.

Skatīt kā: Saraksts / Režģis
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Darbojas uz OpenCart
Centra Jaunzemji SIA © 2018
Salidzini.lv logotips Cenu saldzinjums interneta veikalos Latvijas interneta veikali Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali