Msu kontakti

Automātika

Automātika

Modernā apkures automātika nodrošina efektīvu, individuālu temperatūras kontroli visā mājā. Jūs varat vienkārši ieprogrammēt vadības ierīci, atbilstoši savam dzīvesveidam, un jūs izmantosiet tikai to enerģiju, kas jums nepieciešama. Vakarā, atgriežoties mājās no darba, jūs sagaidīs silta un mājīga dzīvojamā istaba, kurā prombūtnes laikā ir uzturēta zemāka temperatūra. Turklāt, jūs varat arī izmantot to pašu vadības ierīci, lai samazinātu temperatūru citās telpās un guļamistabās par pāris grādiem, ietaupot savu naudu. 
Efektīva apkures automātika ir arī rūpes par vidi
Klimata pārmaiņu laikmetā, no mums pašiem atkarīgs vai taupām enerģiju ar inteliģentiem apkures risinājumiem. Kvalitīvi automātikas risinājumi ļauj apsildīt savas telpas ekonomiskā un ekoloģiski nekaitīgākā veidā: piemēram, efektīvo grīdas apsildi var kombinēt ar siltuma sūkņiem, bet automatizēts apkures kontrolieris precīzi regulē enerģijas patēriņu. Tas sniedz jums patīkamu istabas temperatūrā un mājīgu siltumu, vienlaikus neaizmirstot savu atbildību par vidi. 

Skatīt kā: Saraksts / Režģis
Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Darbojas uz OpenCart
Ergolukss SIA © 2018
Salidzini.lv logotips Cenu saldzinjums interneta veikalos Latvijas interneta veikali Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali