Msu kontakti
  • Montaza

AKCIJA - Apkures cirkulācijas sūknis Wilo Stratos Pico 30/1-6 180mm

AKCIJA - Apkures cirkulācijas sūknis Wilo Stratos Pico 30/1-6 180mm
Ražotājs: Wilo
Modelis: stratos30/6-180
Pieejamība: Pieejams
Cena: 185,00€
Daudzums:        

PRODUKTA APRAKSTS

Salīdzinot patērēto elektroenerģijas daudzumu, jaunais Wilo-Stratos PICO ir efektīvāks par jebkuru citu A-klases sūkni, veicot mērījumus saskaņā ar Europump standartizētās metodikas. Ietaupot 90% salīdzinājumā ar vecajiem neregulējamajiem apkures cirkulācijas sūkņiem, tas nodrošina būt vienīgajam šajā kategorijā! TÜV (Vācu tehniskās inspekcijas asociācija) aprēķināja vidējo elektroenerģijas patēriņu 46.5 kWh tipiskai vienģimeņu privātmājai izmantojot standartizētu mērīšanas metodiku. Sertifikātu iespējams aplūkot www.wilo.com/legal.

Pielietojuma jomas

Siltā ūdens radiatori, grīdas apkures sistēmas privātmājās, gaisa kondicionēšanas sistēmās un nelielās rūpnieciskās cirkulācijas sistēmās.

Lietotāja ieguvumi:

■ Augstas efektivitātes sūknis elektroenerģijas taupīšanai, elektroenerģijas patēriņa kategorija A-klase;
■ Droša palaišana un maksimāla aizsardzība pret nosprūšanu pateicoties lielam palaišanas griezes momentam un elektroniskai antibloķēšanas programmai;
■ Vienkārši uzstādāms un ieregulējams;
■ Ekrāns parametru vizualizācijai;
■ Termo izolācija standarta komplektācijā (piemērota apkures sistēmām).

Kompakts izmērs

Sūkņa uzstādīšana nekad nav bijusi tik vienkārša kā ar Wilo-Stratos PICO. Kompaktais izmērs nodrošina mazā un efektīvā sūkņa uzstādīšanas iespēju jebkurā cirkulācijas sistēmā.

Ērta pieslēgšana

Ar jauno “Wilo-Connector” elektrības pieslēgšanas sistēmu jūs varēsiet to paveikt daudz ātrāk un efektīvāk. Klemju kārbas atskrūvēšana un aizskrūvēšana tiks ātri aizmirsta.

Vienkārša ieregulēšana

Ar neticamu vieglumu izmantojot lielo ekrānu varēsiet veikt Wilo-Stratos PICO ieregulēšanu. Izvēlnes navigācija ar “sarkanās” pogas tehnoloģiju vienmēr būs viegli sasniedzamā vietā.

Automātiska atgaisošana

Ar vienas pogas spiedienu Wilo-Stratos PICO aktivizē automātisku atgaisošanu nodrošinot visefektīvāko darbību un minimālu trokšņu līmeni.

Darbojas uz OpenCart
Centra Jaunzemji SIA © 2018
Salidzini.lv logotips Cenu saldzinjums interneta veikalos Latvijas interneta veikali Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali